Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az UNO-ban felmerült néhány...

Az UNO-ban felmerült néhány kérdés, ki hogyan tudja a szabályokat?

Figyelt kérdés

több lapot hogyan lehet egyszerre letenni?

egyforma számú lapot de különböző szinűt lehet egyszerre letenni?


ha nincs lapunk ami következne de olyat húzunk ami kellett volna akkor rátehetjük vagy nem?


van e visszahívás? tehát ha valakinek elfogynak a lapjai de még abban a körben kap egy +2est akkor húznia?



2021. jan. 22. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Azt a játékot sohasem értettem
2021. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én minden társasággal alábbiak szerint játszom.


~ Csak teljesen egyforma lapokat lehet egyszerre letenni.

~ Húzás esetén mindenképpen csak a következő játékos tehet le.

~ Visszahívás körön belül vagy 2 játékos esetén azonnali módon és húzás nélkül lehetséges. Igazából egy ideig játszottuk úgy, hogy pl. plusszal nyertem és megvártam a társam felhúzott lapjaiból a lehetőséget. De ha belegondolunk a szabályokba, akkor ez helytelen és húzás után nem lehet letenni. Társaságban körön belül lehet visszahívni. Az is belefér 1 körbe, ha pont a kiesett játékos előtt fordul a kör és hozzáérve plusz kerül le. Akkor bizony a plusz értékével visszajön. :-)


Mindez érvényes a Soló-ra is.

2021. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!