Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animéket keresek amikben van...

07007 kérdése:

Animéket keresek amikben van mágia és a történetmenet érdekes. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Amúgy azokat szeretem jobban ahol egzotikus módokon átjutnak másik világba a főszereplők és ott megtanulnak mágiát használni és ezáltal lesznek erősek ha lehet főleg ilyeneket kérnék. Nézem a Slime Data Kent ehez hasók nagyon jók lennének. Előre is köszönöm.

2021. jan. 22. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Bárcsak tudnék segiteni. Én leragadtam a family guynál
2021. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Madoka
2021. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3: Köze nincs hozzá :D de ha már itt tartunk, hogy szarozunk, rajta, mik a jó animék szerinted?
2021. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kenja no mago, Overlord, Sword art online, Attack on Titan, Slime Data Ken, Naruto, Death note, Darling in the franxx, mushoku tensei isekai ittara honki dasu bár ez idén jött ki és még csak kettő része van Fullmetal Alchemist Brotherhood, Kiss him not me az még talán belefér Another, Violet Evergarden, Gleipnir ez nagyon határeset. Fejből ezek jutottak eszembe mert már rengeteg animét láttam és hogy biztos hogy legyenek olyanok amiket ti is ismertek így többet írtam hogy nagyából látszódjon valami öszkép
2021. jan. 22. 22:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Monjuk lehet hogy ez kicsit sok 😅
2021. jan. 22. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezek főleg mágia alapúak


Konosuba

Re:zero

Arifureta Shokugyou de Sekai S

Mahou shoujo site

Nanatsu no taizai

2021. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem legutóbb a Dorohedoro jött be, van benne mágia meg másik világ, de kicsit más megközelítésben. Nagyon új élmény volt a megszokotthoz képest, és nagyon vicces is.
2021. jan. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Douluo Dalu

Magi

Matsujushi Orphen

Mo Dao Zu Shi

Kyou Kara Maou

2021. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hintalow ***** válasza:
A Negima konkrètan egy varázslótanonc èletèt mutatja be, èrdemes megnèzni szerintem
2021. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségetek névről már van ami ismerős de még a re:zero-n kívül szerintem egyiket se láttam
2021. jan. 23. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!