Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliból kaptam laptopot és...

Suliból kaptam laptopot és megkarcolodott a képernyő egy kicsit. Az egész gépet ki kell fizessem vagy csak vmennyit, ha észre veszik?

Figyelt kérdés
Végül is mükődik.
2021. jan. 23. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A javítást mindenképpen
2021. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"... ha észre veszik?"


Illik szolni, hogy tortent egy kis gikszer ... akkor talan meguszod egy ejnye-bejnyevel. Ha utolag veszik eszre akkor joggal fogjak gondolni, hogy sumak voltal es akkor valoszinu ki kell fizetned az okozott kart.

2021. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jogos. Az öszinteséget becsülik😌. Meg talán nem több ember előtt derül ki.
2021. jan. 23. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent a kicsit. Mert azért az normális, hogy ha van egy laptop park, akkor ott történnek kisebb sérülések.
2021. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja. Normálisan mükődik.
2021. jan. 23. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem úgy értem. Hanem hogy ez egy kis valami ami alig látszik és használható, vagy egy karcolás végig keresztbe.


De a lényeg, hogy nem kizárt, hogy megúszd szerintem.

2021. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak egy kicsi. Látszik, de csak egy kicsi van rajta. Nem aladályozza a használatott.
2021. jan. 23. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ez érv lehet a mellett, hogy lehajtani a laptopott, ha veszély van. pl nálam amikor vendégek jöttek ment bele pia... mert nem jutott eszembe, hogy simán kimehet valami. és ha lecsukom nincs baja. de nálam pl cégben normálisak voltak, mert cserélték a billentyűzetet és nem kellett fizetnem.
2021. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az úgy cég volt nálad. Azoknak van rá pénzük😅
2021. jan. 24. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!