Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fáj a csuklóm. Mit csináljak?

Fáj a csuklóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja fáj de mindig úgy voltam vele h úgyis elfog múlni biztos. Hát egyáltalán nem múlt még el és sportolok és fekvőtámaszoknál meg olyasmiknél amiknél rákell támaszkodnom a kezemre nagyon elkezdd fájni a bal csuklóm. Sportolok és ez így eléggé megnehezíti. Mit kéne tennem? Reumatológia?

2021. jan. 24. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ideje fáj, igen, jó lenne, ha látná szakorvos. Egyébként mi történt a csuklóddal? Meghúztad, zúzódott, eltört? Mert az sem mindegy.
2021. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt még eltörve, és megzúzodva sem.
2021. jan. 25. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban pihentetni kellett volna. Eddig mit alkalmaztál rá, mint gyógykezelést? Borogatást? Fájdalom csillapító zselét? Vagy hagytad, hogy majd meggyógyul, és kész? Nem lehet, hogy gyakran nehéz súlyt emeltél?
2021. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát hagytam h majd elmúl, de kb. két hete vettünk rá igen ilyen zselét(lóbalzsam) ha azt rákenem akkor egy ideig nem fáj ha megerőltetem de aztán újra elkezd
2021. jan. 27. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mindig túl erőlteted. Sosem fog így helyre jönni. A lóbalzsam sem rossz, de kipróbálhatná rá, valami kifejezetten fájdalomra való gélt, mint pl a Diclofenac, vagy a Flector. Bár a hatóanyaguk ugyanaz. ÉS ha nem javul a kezed, mindenképp lássa orvos!
2021. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! : )
2021. jan. 28. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!