Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sorozatok/filmek...

Milyen sorozatok/filmek vannak még amik időutazósak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy számomra új sorozatot nézni ami legalább egy kicsit is, de belenyúl az időutazás rejtélyelmeibe, mert egyszerűen már nem találok =/. Ha tudtok nekem ajánlani egy sorozatot ami konkrétan az időutazásra épül (pl.: Doctor Who), vagy ami egy kicsit nyúl bele az időutazásba (pl.: Az Esernyő Akadémia), akkor azt nagyon megköszönném! Jöhet film is de én inkább sorozatokat néznék! Ha tudtok akk minél többet írjatok, mert meglehet, hogy amiket írni fogtok láttam már! Előre is kössz a válaszokat.

2021. jan. 24. 21:15
1 2
 11/13 Wadmalac ***** válasza:
100%
12 majomból is sorozat lett? Jesszumpepi.
2021. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
#11: Igen, csináltak belőle egy sorozatot, nekem személy szerint az jobban tetszett, mint a film.
2021. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Wadmalac ***** válasza:
100%
Na akkor ránézek, bár kétlem a film felülmúlását.
2021. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!