Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak ehez hasonló témájú...

Vannak ehez hasonló témájú sorozatok?

Figyelt kérdés
A Konosuba nekem NAGYON bejött! Megnéztem az összes részét ami fent van, és szeretnék még ilyen témájú sorozatot nézni! Mindegy h anime vagy rajzfilm sorozat, csak a témája legyen ugyan az (egy másik világba került ember ahol megpróbál túlélni/megélni/alkalmazkodni)! Ha tudtok ilyen SOROZATOKAT írni, azt naggggyon megköszönném! (Ha lehet akk Sci-Fi vagy Kaland vagy Fantasy... kategória legyen).

2021. jan. 24. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kb az összes isekai anime.


Pl: That Time I Got Reincarnated as a Slime

2021. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Konosuba tényleg baromi jól sikerült. Nem gondoltam volna az első pár epizód után, hogy ennyire szerethető karaktereket, cselekményszálat és szép látványvilágot fogunk kapni. Instant jó kedve lesz tőle az embernek a derűs, pergős, néhol pedig a perverz hangvétele miatt. Ahhoz képest, hogy nem vagyok fantasy-fanatikus, kifejezetten tetszett nekem is fiú létemre.


100%, hogy van hasonló jellegű anime. Nem is kevés. Hirtelen nem tudok javasolni mást, ami ennyire színes, vidám, poénos és szép grafikájú (mostanában nem nagyon nézek rajzfilmeket), de azt javaslom, nézz anime tematikájú csatornákat (pl.: Crunchyroll Collection ; Yew ; Azur Sensei ; AniZone ; stb.), ahová válogatásokat, kivágott jeleneteket töltenek fel. Az efféle látványvilág és hangulat nem számít ritkaságnak az animék világában, biztos, hogy az efféle csatornák böngészésével fogsz valami érdekeset találni.

2021. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!