Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtörténhet, hogy az emagon...

Megtörténhet, hogy az emagon hamis parfümöt árulnak?

Figyelt kérdés

Szoval karácsonyra kaptam ajándékba egy ismerősömtől egy Calvin Klein Euphoria for man parfümöt. Ritkán használok parfümöt, nem vagyok egy luxusmániás, tiszta kíváncsiságból rákerestem az emagon (romániai) s rengeteg olyan komment és negatív osztályzat van, hogy a parfüm hamis. Jelenleg 8700 forintnyi román lejbe kerül az emagon, és ennyiért egy utángyártott terméket kapunk? A legtöbb negatív osztályzatot azzal indokolják, hogy nem tartja az illatát, csípi a bőröd, alkohol illata van, nagy része víz, van olyan,aki Németországban vásárolt "eredetit", ennek pedig teljesen más az illata stb.

Az ajándékba kapott parfüm egy másik online árúházból származik, de erősen betette ez a bogarat a fülembe, hogy vajon eredeti vagy sem? Még nem bontottam ki, az illatáról, üvegéről nem tudok nyilatkozni.



2021. jan. 25. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Olyat eltudok kepzelni, hogy a raktarban dolgozo kicserelheti a doboz tartalmat valami hasonlora, az eredetit meg eladja ... magarol a eMagrol ezt nem feltetelezem.
2021. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
55%
Miért feltételezed,hogy hamis ha azt se tudod még milyen?
2021. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az Emag egy gyüjtő, mint pl az Amazon. Az a román cég csak hamisat árul, én vettem tőlük, eléggé értek hozzá, és sajnos nem eredeti. Vissza pedig nem is akarják venni.
2023. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!