Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlenül vétettem egy...

Véletlenül vétettem egy helyesírási hibát?

Figyelt kérdés
Rosszul éreztem magam, és írtam valakinek, hogy fel tudna-e hívni telefonon. De szinte már azt sem láttam mit írok és vétettem egy hibát, mégpedig a fel tudsz szót egybeírtam, így feltudsz. Nem akarva, hiszen még sosem vétettem helyesírási hibát. Most idegesít, mit gondol rólam ez az ember, hiszen, mint mondtam még sosem vétettem hibát.
2021. jan. 25. 18:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Írok neked jó sok vesszőt, azokat is számold meg jó, pistike,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2021. jan. 25. 21:13
 12/17 A kérdező kommentje:
Talán még idegesebb leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2021. jan. 25. 21:14
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg próbálj csupa nagybetűvel írni, az hatásosabb. :)
2021. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Hehe, ez igazán üdítő kérdés.. :D
2021. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves egészségedre! Szívesen máskor is!
2021. jan. 26. 16:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak maradj ilyen idegesítő! :)
2021. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben! Ne aggódj, kifoglak készíteni!
2021. jan. 26. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!