Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlenül vétettem egy...

Véletlenül vétettem egy helyesírási hibát?

Figyelt kérdés
Rosszul éreztem magam, és írtam valakinek, hogy fel tudna-e hívni telefonon. De szinte már azt sem láttam mit írok és vétettem egy hibát, mégpedig a fel tudsz szót egybeírtam, így feltudsz. Nem akarva, hiszen még sosem vétettem helyesírási hibát. Most idegesít, mit gondol rólam ez az ember, hiszen, mint mondtam még sosem vétettem hibát.
2021. jan. 25. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a kérdésben többet is sikerült. Láttam után vessző, írok után vessző, mondtam után vessző.
2021. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is most vettem észre, hiába nem vagyok még a toppon. De, ha a facebook hozzászólásokat megnézem, vagy akár máshol is, az én helyesírásom, illetve fogalmazásom, még isteni azokéhoz képest. BORZALMAS!!!! Néha csak nézek ki a fejemből, mert nem értem, hogy az illető, mit is írt le. Egy kis vessző hiba, még nem olyan hiba, mintha alapvető hibát követ el az ember fia, lánya!
2021. jan. 25. 19:04
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

De, a vesszőhibáid is piszok idegesítőek.

Vagy, hogy a te stílusodban írjak: a, vesszőhibáid is piszok, idegesítőek.

Egyébként meg kinemszar jale.

2021. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor robbanj fel az idegességtől te ütődött!!! Látogass el a közösségi oldalakra, ott hátha infarktust is kapsz!!!!


És nézd, már csak azért is: akor robanj fel az idegesegtől te ütödöt látogas el a közösegi oldalakra, ot hátha infartust is kapsz


Ott kb. ezt a stílust kapod! Egyébként meg nem ez volt a kérdésem! Ha nem arra válaszolsz, akkor szakadj le innen!!!!

2021. jan. 25. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Vigyázz, nehogy infarktust kapj. :)

Ja, és figyelj oda a helyesírásodra, kezd egyre rosszabb lenni.

2021. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként meg hülyeséget írtál, olvasd vissza!!!!
2021. jan. 25. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem érek rá, még a felkiáltójeleidet számolom.
2021. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én nem fogok infarktust kapni, de te igen!!!! Na húzzál innen te sz.ralak!!!! Az én helyesírásom tökéletes, ha mindenki csak ennyi hibát vétene, akkor az álom volna! Szerintem máshol éld ki a helyesírási kioktatásodat, van jó sok hely, ahol ezt megteheted!!!


Ja, hogy még az sem esett le, hogy azt direkt írtam neked, helyesírási hibákkal tarkítva!!! Reméltem, hogy infarktust kapsz!!!!

2021. jan. 25. 20:44
 9/17 A kérdező kommentje:
Számold nyugodtan, ha ráérsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. jan. 25. 20:45
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
De kis édes, ilyenkor toporzékolsz is közben?
2021. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!