Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan vásároltok alkatrészt...

Honnan vásároltok alkatrészt traktorokhoz?

Figyelt kérdés

Nyugati gépeinkhez minden alkatrész iszonyatos drága. Ki honnan vásárol? Ékszíj, ami egy évet bír a kombájnon: 30 ezer, mágneskapcsoló 50 ezer, kis műanyag takaróelem 70 ezer, stb. Őrületes árak vannak. Meg az olaj: mi a fene kerül 1000 forintba egy liter motorolajon? Több 200 literes hordóval felhasználunk minden évben.

Bárkinek van bevált beszállítója alkatrészből, kenőanyagból? Külföldről rendeltek? Vagy le kell nyelni, hogy ennyi az ára?



2021. jan. 26. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Axiál. Ez nem olcsó pálya. Új gép, pályázatok, támogatás. Nyomorogtok?
2021. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értek a traktorokhoz, de tippet tudok adni. Lépj be valami csoportba vagy egyesületbe, az ilyenekben mindig van csere- bere, börzék, használt alkatrészek, stb.

Motorozok, ott is hasonló elszállt árak vannak, pl egy bordásszíj 100.000 ( százezer) forint. De havertól, márkatárstól tized áron tudtam venni mindent ami kell. Gondolom a traktoroknál is vannak ilyen lehetőségek, nem kell mindenből a legdrágább gyári új.

2021. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Traktornál nincs ilyen
2021. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem lenne ezzel gond, ha a gépek és a cseredarabok minősége megfelelő lenne. És max akkor kéne cserélni, ha saját hibádból összezúzod. De azért egy váltó ne dögöljön már meg 2 évente 5 millióért. Meg mi a bré kerül 1 millióba egy gumin?

Nem panaszkodni akartam! De ha találnék olcsóbban alkatrészt, akkor többet tudnék fejleszteni. Gondoltam hátha ajánl valaki konkrét céget. Amúgy Axiálnál néha tényleg lehet "jobb" áron alkatrészt találni. Köszi amúgy minden választ

2021. jan. 26. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen gép ez, ami mindig megdöglik? Rendes gépet kell venni, nincs mese
2021. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Challenger. Tudom, hogy rendes gép kéne, igyekszünk is venni, csak még várni kell, hogy legyen rávaló. Nem újat, de újszerűt.
2021. jan. 26. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
A használt gépet mindig javítani kell.
2021. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ha két év egy váltó, annak eléggé user error szaga van.
2021. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!