Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feladni csomagot...

Hogyan lehet feladni csomagot külföldre?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek szeretnék csomagot feladni Lengyelországba, azonban még sosem küldtem el semmilyen csomagot még belföldre sem. Megnéztem a Magyar Postának az oldalát és az tűnt a legdrágábbnak illetve a legkésőbbinek, a többi oldalban pedig nem vagyok olyan biztos.


Milyen oldalakon van lehetőség erre?

Illetve, hogy működik egy csomagfeladás? Én nekem kell biztosítanom a dobozt, illetve azt, hogy ne sérüljön, vagy ez valahol biztosított?

Illetve lehet pl. gond nélkül csokit, édességet is küldeni, vagy ez hogy megy?


(Kisebb csomagról lenne szó egyébként, kb 1-1,5kg)


Köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 27. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Ne a postát válaszd, hanem valamelyik futárszolgálatot. Neked kell szépen becsomagolni egy vonzóvá, leragasztani ( bár a gls-nél ha kéred adnak ragasztót ) és megfelelően felcimkézni. Aztán félkész egy futárszolgálat weboldalàra és megnézed milyen feladatai lehetőségek vannak. Csomagpont,vagy házhoz mennek a csomagért stb . Utána beírod a csomag adatait, a te és a másik ember címet és leadó a rendelést majd jönnek a csomagért vagy beviszed.
2021. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!