Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egyszerre több...

Hogyan tudok egyszerre több mindenre is hatásosan figyelmet fordítani?

Figyelt kérdés
Főállású informatikusként dolgozok, normál munkaidőben. Viszont ezen kívül még annyi minden érdekelne (pl. zene, vettem is egy zongorát, külön órákra is elkezdtem járni; vagy szeretnék megtanulni jól rajzolni, festeni; pár nyelvet elsajátítani; szóval ilyenek, rengeteg minden van, listáztam is). Viszont legtöbbször munka utána csak ahhoz van kedvem, hogy otthon nézzek valami filmet és ne kelljen megerőltetni az agyam. Esetleg akik hasonló helyzetben vagytok, és nektek sikerült ezeket összehangolni, tudnátok adni pár tanácsot? :)
2021. jan. 28. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérték.
2021. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű dolgokkal kell kezdeni, sokat gyakorolni, és utána nehezíteni. Egy idő után hozzászokik és rááll az agy a párhuzamos koncentrálásra. Én pl simán tudok dobolás közben újságot, könyvet olvasni. 10 év gyakorlás után. Mármint azt kellett gyakorolnom, h a kettőt egyszerre csináljam, olvasni 5-6 éves korom óta tudok, dobolni csak később tanultam meg.
2021. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!