Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek így hamarabb...

Szerintetek így hamarabb látszódni fog az edzésem eredménye, hogyha iszok keratin pórt, és tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Eddig simán edzettem porok nélkül, de nagyon lassan fejlődtem, és most vettem olyan keratin port, hátha segít.☹
2021. jan. 28. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Keratin port? Hát, a hajad, és a körmöd nőni, és örülni fog neki, mivel a keratin ezek építő anyaga, de az izomé? Ezt hol olvastad, hallottad, hogy ez kell?
2021. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat van egy BioTechUSA fehérje porom, és elolvastam a hozzávalókat és gondoltam, hogy az segít az izomépítésben😅
2021. jan. 29. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Utána néztem, de mivel a BioTechUSA nem engedi olvasni az oldalát (én meg automatikusan nem engedélyezem az értesítőket), ezért másik testépítéssel foglalkozó oldalon néztem, DE ott sem keratint, hanem kreatint írnak. (A legtöbb oldalon is)


[link]

2021. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja akkor lehet az 😂😂
2021. jan. 29. 21:57
 5/6 anonim válasza:

1-es!

A haj és a köröm építőanyaga a keratin! Nem a kreatin! A kreatin tényleg jó izomépítésre (az izomfonalakat erősíti), úgyhogy érdemes lehet szedni.

2021. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azaz elnézést, a kérdezőt szólítottam meg. És ahogy mondtam, fogyaszd a kreatint!
2021. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!