Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangrogzites kozbeni nyal...

Hangrogzites kozbeni nyal hangokat mivel lehet lecsokkenteni?

Figyelt kérdés
Szoval video felvetel kozben nyal hangok vannak amikkel sajnos nem tudok mit kezdeni mert nincs rendes mikrofonom.Csak telefonnal veszem fel de tudommal utolag is lehet vele valamit csinalni audi szerkeszto programokban.Valaki tudna segiteni hogy mit kell rajta allitani hogy kevesbe legyen hallgato?

2021. jan. 29. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj meg beszélni, engedd ki a hangod, vedelj rendesen, ne legyél tengelyben!
2021. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na mar vartam a szokasos nagyon okos embereket.Mindig van par megmondo itt gyakorin aki nem a kerdesre valszol.Kepzeld el tudok beszelni, hangsulyokkal sincs semmi problema es az ilyen olcsobb mikrofonnal ami nem szuri ki nagyjabol elkerulhetetlen.El kell fogadni.Ittam kozben nem voltam “tengelyben” de sajnos ottvan es kesz.A felvetel adott mostmar csak az utomunkaval kene rajta segiteni kicsit.Eg volt a kerdes
2021. jan. 30. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem említed, hogy nem voltál halk/erőtlen. Lehet, hogy az a baj?


Nem fogod utólag eltűntetni. Mégis mire gondolsz, mit kellene csinálni vele? Kb deep learning a minimum, amivel menne, de tudtommal ilyesmire nem tanított senki AI-t. Azért bocs, hogy felsorolom tényszerűen az összes jellemző gondot, jól is teszed, hogy bekucorodsz védekező pózba, attól fog megszűnni az idegtépő nyálhangod.

2021. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy valoszinuleg nem is ertesz hozza amivel nincs baj csak akkor ha nem tudod a valaszt miert kommentelsz?Van egy csomo video YouTube-on hogy el lehet tuntetni de sajnos angol es meg csaj most kezdtem tanulni es sok az is eretlen szo/szakszavak amiket nem ertek.Ezert gondoltam hogy valaki magyarul tudna segiteni
2021. jan. 30. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Rövid leszek: de, értek hozzá. Lehet szórakozni vele, de nem triviális csökkenteni rajta, és kompromisszumos lesz. Egyszerűbb, ha téglából építesz várat, ha érted mire gondolok.
2021. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a módja: [link]


Kérdezz nyugodtan, bár ez annyira nyilvánvaló a képekből, hogy mit kell csinálni, az meg már ötperces fül-szem-kéz koordináció fejlesztés, hogy magától értetődő legyen, mit jelölj ki. A spectral parametric eq lesz a legjobb barátod szerintem, de a notch is működhet.

2021. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!