Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pest megyében átlagosan a...

Pest megyében átlagosan a megkereséstől a munka kezdetéig mennyit kell várni egy szakemberre? Akár asztalos, villanyszerelő, burkoló..

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
rovid munkakert en 3-5 napot vartam, nagy munkara meg nem kellett kihivnom szakembert, de valoszinuleg inkabb hetekbe telne
2021. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az attól függ hogy milyen szakemberre gondolsz, de a 2,3 hét az átlagosnak mondható. Most fűtésszezon van tehát kémény, gáz, fűtés esetében most nagyon sokat kell várni így van ez a klíma és hőszivattyú területén, mert nagyon sokan fűtésre is veszik.


A kezdők és a pár éves rutinnal rendelkezők szinte azonnal tudnak jönni, de akinek 10-20 éves tapasztalata van arra várnod kell akár hónapokat is. Mivel ennyi idő alatt rengeteg helyen dolgozott sok ügyféllel rendelkezik akik visszahívják és másoknak is ajánlják, ha jó szakember.


Én épületvillamossággal, épületgépészettel foglalkozom közel 30 éve. Április végéig vagyok betáblázva, márciusban már júniusig lesz tele a naptáram. Rám várnak... és megvárnak minőségi munkát teszek le az asztalra, jó anyagokkal és szerszámparkkal dolgozom. Mindezt hivatásosként számlaképes vállalkozásban teszem, engedélyekkel és regisztrált szerelőként. Ha azonnali munkát akarsz arra a kóklerek meg a kezdők már holnap ott fognak állni az ajtód előtt.

2021. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!