Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen krémet/kenőcsöt/gyógysz...

Milyen krémet/kenőcsöt/gyógyszert ajánlanátok ekcémára, ami vény nélkül is kapható?

Figyelt kérdés

A Bephanten Sensidermet mar probaltam, de semmilyen hatasa nem volt..

Sajnos borgyogyaszhoz nincs idom elmenni a munkam miatt, ezert lennek arra kivancsi, hogy van-e egyatalan olyan nem venykoteles krem, ami megszuntetheti az ekcemat



2021. febr. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ekcémának kb. 300 változata/fajtája létezik. Van amelyik gyógyítható, van amelyik csak tünetileg kezelhető. Csak vizsgálatokkal állapítható meg, Neked éppen melyik van.
2021. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fémallergia ekcémám van. A múltkor semmi más nem volt itthon, csak Aloe Vera zselé, így azt kentem rá. Nekem bevált. Igaz, nem azonnal, de 3-4 nap múlva rendeződött.
2021. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Méz, olíva. Lakótársam ezt használja.


Webbeteg oldalt is erdmess megnézni.

2021. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem is volt évekig ekcémám és sokáig semmi nem segített. Aztán ajánlották, hogy étkezzek egészségesebben és cseréljem le a testápolóimat, samponjaimat és mosószeremet öblítőmet naturálisra. Egy alapanyagot kifejezetten kiemeltek, hogy kerüljek: sodium laureth sulphate. Miután megnéztem az összes testápolómban, tusfürdőmben, sampon ban volt. Ezután kidobtam mindent és bevásároltam csak 100% Naturális termékekből és öblítőnek ecetes vizet használok pár csepp levendula olajjal. Én jelenleg ezeket a testápolókat és arcolajat használom: [link]


Azóta abszolút nincs ekcémás és viszketés sincs.

Nézzétek meg jól az összetevőket, az mindent megold ha természetesre váltotok.

2021. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!