Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miraculous katicabogár és...

Miraculous katicabogár és fekete macska kalandjaiba mikor fedik fel egymásnak magukat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Soha baszki
2021. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemis tervezik?
2021. febr. 2. 19:00
 3/7 anonim válasza:
Eddig még nem láttam nemhogy magyar, de külföldi epizódot se sajnos...valószínűleg húzzák még csak minek? Úgy nem lehetne sorozatot csinálni hogy már együtt vannak pl? Olyan nem létezik hogy normális kapcsolat? Jó tudom, 6 évesek nézik stb de ebben nincs semmi extra...vagy csak én gondolom így?
2021. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát, igazából van két epizód, amiben megtörténik: Oblivio, Chat Blanc (mondjuk ezek nem számítanak nagyon annak, de nem spoilerezek, inkább nézd meg)
2021. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem maximum az egész sorozat legvégén fedik fel magukat, mert van az a szabály, hogy ha tudják ki a másik, nem lehetnek többé szuperhősök. Szerintem egyébként ez hülyeség, mivel ha tudják ki a másik, még jobban össze tudnának dolgozni, és végre összejöhetnének.
2021. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ez nem egészen jó ötlet 5-ös. Láthattuk, hogy mi történik, ha felfedik magukat (Chat Blanc). Kell még a karakterfejlődés stb stb...
2021. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SOHA
2021. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!