Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz fényképes és valós...

Mikor lesz fényképes és valós regisztráció valós adatokkal, itt a gyakorin? Előfordulhat, hogy egyszer lesz?

Figyelt kérdés

Egy kérdésemre , Troll megalázó válasz jött, aztán jött a többi Troll is mert vérszemet kaptak, nagyon begbántottak!

Nem valósat állítottak rólam, mint kérdezőről!



2021. febr. 2. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek. Ez egy névtelen fórum, sajnos, ez ezzel jár.

Nekem három év után még a nick nevem is el kellett rejtenem, hogy egy páran leszálljanak rólam. Még nem tudom hogy újra láthatóvá akarom-e majd tenni.

2021. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anonim fórum, itt ne várj fényképes reget. Facebookon kérdezz, keress fel adott témához illő csoportokat. Vagy, ha mégis itt akarsz kérdezni, ne foglalkozz a trollokkal, jelentsd őket, vagy írj a modiknak.
2021. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz.


Tudom, hogy az emberek érzékenysége nagyon eltérő, de miért veszel magadra valótlan állítást?

Nem tudom, hogy ez hányas válaszként jelenik meg, de ha utána azt írnád, hogy a … válasz írója rugdossa az állatokat (miközben nagyon szeretem őket), hogy agyonverte a gyerekét (miközben soha nem bántottam), hogy részegen tör-zúz (miközben egyáltalán nem iszom alkoholos italt), akkor mi okom lenne megbántódni? Legfeljebb csodálkoznék, hogy lehet valaki akkora idióta, hogy alaptalanul, ismeretlenül, ilyeneket állít rólam?

A közeli ismerős szőke nők essenek letargiába, sírjanak a megbántódástól, követeljék a viccek kitalálóinak, terjesztőinek a fényképét, adatait, mert rengeteg szőkenős vicc van? Ehelyett intelligensek, talpraesettek, ügyesek.


Nem bántani akarlak az elszomorodásod miatt, hanem megmutatni, hogy semmi okod sincs rá.

2021. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!