Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha idén nem írtam központi...

Ha idén nem írtam központi felvételit, és nem tetszik az Informatikai Szakgimnázium, ahova jelentkezek, lehetséges, hogy jövőre ha már 9.es leszek, meglehetne e írnom a központi felvételit,és lehetne e újra jelentkeznem, hallott ilyenről valaki?

Figyelt kérdés
És lehetne e újra jelentkeznem a 9.évfolyamra Gimnáziumba ?Most,talál meg mindenki azzal, hogy milyen szar hely ahova megyek, persze addig mindenki kussolt amíg variálhattam volna. Csak tudni szeretném.

#központi felvételi #9.után központi felvételi
2021. febr. 2. 17:07
 1/4 anonim válasza:
Február 19. a jelentkezési határidő,még semmiről nem csúsztál le.Jövőre nem írhatod újra,max.iskolát válthatsz.
2021. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első vagyok,most látom,idén nem írtál felvételit.Szerintem így csak az a legetőséged van,hogy a végleges listák után megnézitek,hol maradt hely és felkeresitek az iskolákat,hátha lesz ott is ahol szívesebben tanulnál.
2021. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utána érdeklődtem, Oktatási Hivatalnál. Ha valaki hasonló cipőben járna. Jövőre lehetne sulit váltani, akár Szakgimiből, erősebb gimibe. A sulinál kell érdeklődni hogy mik lennének a feltételek... Egyszer lehet 9.be váltani... Újra lehet járni, ha lenne olyan tantárgy amit előző évben nem tanúlt. Csak szülői kérésére, így a meg ismételt évről kapna bizonyítványt csak. Persze, nem bukás miatt. Ha az igazgató ahhoz köti megírhatja a központi felvételit, csak a szülőknek kell intézni, és a középiskolát kell beírni, nem a volt általános iskolát. Van róla egy jogszabály, törvény, utána lehet olvasni, OKH oldalán. Nem ugyan az mint amikor simán akarunk sulit váltani, itt más szabályok vannak. Azt lehet bármikor, 2.3.ban is akár költözés miatt.
2021. febr. 4. 08:22
 4/4 A kérdező kommentje:
www.oktatas.hu oldalon, az előbb rosszul írtam.
2021. febr. 4. 08:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!