Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan részeg sztoritok,...

Van olyan részeg sztoritok, amitől úgy érzitek, hogy legszívesebben elsüllyednétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek mennyire sikerültek durván ezek az alkalmak.

2021. febr. 3. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szeptember elsején részegen mentem be suliba és jelentkeztem hogy én akarok lenni a a DÖK elnök azóta is szívok.
2021. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem sokszor rúgtam be, de az mindig katasztrofálisan végződött.

Pubban olyan hirtelen jött a hányinger, hogy azonnal kijött belőlem minden az asztalnál. Egyszer egy diszkóban is megtörtént, de azt ma sem tudom hogyan. Mindösszesen egy fél cseresznyét ittam, nem többet, azt is két órával korábban. Szintén minden az asztalon landolt.

2021. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem is csak 3-4 ilyen alkalmam volt, de azokat annyira kínosnak érzem, hogy mai napig rosszul érzem magam, ha eszembe jutnak :DD

Ment a zöld pacsi

2021. febr. 3. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bõven akad ilyen élményem. Kínosnak kínos de nem vagyok hajlandó egész életemben ezen agyalni. El kell engedni. :D
2021. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már röhögök rajta,de egyszer egy erősre sikeredett házibuliból tartottam hazafelé reggel a város széléről egy csuklós busszal,és gondoltam,hogy baszott szörnyen nézhetek ki,hogy mindenki engem bámul,meg kerül. Otthon a fürdőben vettem észre,hogy tele volt gyanús vattával az egész szakállam...
2021. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Van Biza!
2021. febr. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!