Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az exatlonban a...

Mit gondoltok az exatlonban a Viktor-Ricsi vs Anna-Benő "harcról"?

Figyelt kérdés
Kinek van igaza? Ki álszenteskedik? Kíváncsian várom mindenki véleményét!!!

2021. febr. 3. 20:50
 1/4 anonim válasza:
64%

Nem lett volna semmi gond, ha Ricsi nem apáskodik meg nem játsza a nagy csapatkapitányt.

Nem értem milyen "kibeszélésre" hivatkozik állandóan Viktor meg Ricsi, illetve, hogy Viktor mit van kikészülve mert megmosolyogták ahogy müzlit eszik. Nem is emlékszem mikor volt a kibeszélés. Meg mi számít annak. Amikor Ricsi meg a Viktor az Annáról meg a Benőröl beszélnek az nem kibeszélés? Mikor annó Ricsi meg Geri a Livit beszélték ki akkor az mi volt? Most meg Ricsi játsza ott az eszét. Remélem pénteken repül szépen hazafele. Amúgyis csak nyaral ott.

2021. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem volt szép hogy kinevették

De idén egyik csapat sem annyira szimpi mint azelott


A kihivok meg azthiszik átirták a caio bellát pedig csak mondom,az 1.évadban azt Ungi már átirta és a kedvenc dalom lett az exatlonban!

2021. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, én is pont azt "néztem" hogy már a Ciao Bella volt az Exatlonban😂
2021. febr. 4. 21:58
 4/4 anonim válasza:
75%
Nagyon nagyon kellemetlen az egész :D Ricsi egy szkavaro, de ezt eddig is tudtuk. Azon nevetek mindig, hogy nem hoz pontot, de kimagyarazza magát belőle... Viktornal valami nagyon durván nem stimmel, kb egy 5 éves sertodne meg azon, hogy "kinevetik" a muzlievesi szokásait. Annat meg Benot teljesen korrektnek tartom, nem is durván beszéltek ki, amit még mondták róla az telejesen jogos volt. Viktornak üldözési mániája van...
2021. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!