Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmixproval kinek mi a...

Tippmixproval kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sokan szidják hogy lassú, sokszor nem megbízhatóak, és stb..

Élő fogadás is érdekelne, elvileg az is lassú, vagy nem enged mindig.

Mások is így tapasztalják? Vagy egyéb tapasztalatok is érdekelnek :D



2021. febr. 3. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Cigány gyereknaz iskolabol nyert 220-at. Ezelött 5 évvel. Àllitolag ébből élnek.


Én azt sem tudom, hogy kell rá fogadni. Skandit nyomom meg az eurojackpotot de még mindig csoro vagyok

2021. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ebből élnek, nem ám a segílyből. Ti mindent elhisztek, amit odaböffentenek nektek?
2021. febr. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hombre ! Hova sietsz ? Elszórni a moneyt ?
2021. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs korai kifizetés, mint pl. bet365 vagy más nagyobb oldalakon, amikor pár eltalált meccs után már ajánlanak egy összeget amit kivehetsz.


Sokszor befagy az egész vagy csak simán lassú és kezelhetetlen, néha kiírják, hogy karbantartás van meg ilyenek, ez élő fogadásnál elég gáz szokott lenni.


Ezen kívül nincs vele baj.

2021. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben a kérdés feltétele óta kipróbáltam, az utóbbi időben mióta elkezdtem javítottak rajta, eddig nem sok negatív tapasztalatom van, szerintem nem okoz semmi hátrányt a fogadásban, és működőképes hosszabb távon is, egyenlegfeltöltés, kiutalás, stb nem volt gondom eddig, szóval aki kipróbálná nekem ez a tapasztalatom vele.
2021. máj. 12. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!