Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csillag kontra gonosz...

Adamka528 kérdése:

A csillag kontra gonosz erőknek lesz 5.évada ? Többi a megjegyzésben.

Figyelt kérdés

Tudom, maga az egész történet sok részben egy kerek egész.

De szerintem igenis lenne benne spiritusz és igenis van elég nézettsége ahoz, hogy folytassák a történetet.

Én nagyon élvezném és szeretném is látni mi történt az események után, további konfliktusok és kialakult problémákba ütkozhetnének a szereplők.

Van valami hír vagy akármi ezzel kapcsolatosan?

Őszintén remélem tervezik valamilyen szinten, még ha más címmel is de folytatni. (Csak komoly válaszokat légyszives és előre is köszönöm a válaszokat.)



2021. febr. 6. 21:16
 1/1 anonim válasza:

Szerintem is lenne még benne egy évad, hogyan alakul a közös világ, de sajnos nincs hír folytatásról.

Ráadásul ha jól tudom Daron Nefcy -aki amúgy az első női alkotó volt a disney xd-n- ki is szállt a sorozat után, így egyre kisebb a valószínűsége a további folytatásnak.

Sajnos, pedig hatalmas rajongótábora volt a sorozatnak, köztük én is. Akkor haragudtam is a disney-re, mivel az új évadok között akkora volt a szünet, hogy lelohadt a lelkesedés. Így a végét már mindenki csak magának “élte meg”.

De ettől egy remek animációs sorozat.

Érdekes, hogy az első animációs sorozat volt a disney-n, amiben megjelent az LMBT. Rettentő dühös voltam amikor kiderült, hogy egy érzelmi csúcsponttal bíró részt egy 3mp-es jelenet miatt -amit nem is venne észre nagyon az ember, ha egy hírportál nem hozza le cikk-ként és tolja a pofádba- nem szinkronizálnak le. (Ehhez képest ma már semmi baj nem lenne vele)

Szóval ja. Hosszú lett bocsi, de nem hinnék a folytatásban.

2021. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!