Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten az Andrássy úton a...

Budapesten az Andrássy úton a Kodály körönd metrómegállónál áll egy idős néni minden nap. Nem szól senkihez, nem kér pénzt sem, csak reggeltől estig ott áll, minden időjárásban, mindig ugyanott. Ki ő és mi a története?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 01:22
 1/9 anonim válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? :)
2021. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elegyedj szóba vele....ha megtudod ird le légyszi...kiváncsi lennék...
2021. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Megtudtad esetleg?
2021. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Legalább egy éve nekem is feltűnik a néni, rendszeresen arra járok.Olyankor mindig furdal, vajon mi az oka, hogy mindig ugyanott, ugyanabban a ruhában (ami azóta egyre rongyosabb) álldogál. Valóban, nem szólít meg senkit, nem kér senkitől semmit, igazából nem néz rá az emberekre nagyon. Tegnap két utcával arrébb egy lottózóba mentünk be egyszerre, lottót vett, tehát van pénzecskéje, amit erre tud fordítani. Utána visszasétált az Andrássyra és megállt, ugyanott. Megtudta esetleg valaki azóta a történetét? Ha nem, én a héten elhatároztam , hogy végre megszólítom, hátha nem veszi tolakodásnak.

2021. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Én múltkor megpróbáltam vele szóba elegyedni, de nemnagyon válaszolt. Kérdésemre csak csöndesen rázogatta a fejét.

Szerintem valami trauma érte. Lehet, az ottani ház leégténél, de erre biztos információm nincsen.

2021. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Az a helyzet, hogy nincs történet. Megpróbáltam én is szóba állni vele, udvariasan megszólítottam, de a reakciójából, nézéséből, néma hátrálásából és eltávolodásából jöttem rá , hogy valószínűleg pszichés betegségben szenved - ideális esetben gondozottan, de nem úgy tűnik. Utánaléptem, még egyszer köszöntem és megszólítottam, semmi válasz, furcsa nézés, újabb arrébbsétálás. Nem tudtam átadni a kis csomagomat, amit készítettem neki. Egy kutyát ott a Körönd parkjában sétáltatő idős ember megszólított, látva megszeppenésemet. Nincs köze a néninek a házleégéshez. Inkább a több évtizedes pszichés betegséghez. Ezért nem áll körülötte soha senki, nem látni vele beszélgető segítőket, senkit. Mert nem enged a közelébe senkit. Sajnos majdnem lehetetlen vele próbálkozni, pedig az teljesen nyilvánvaló, hogy ráfér mindenfajta segítség.
2021. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tegnap én is láttam. Nemnagyon tűnt fel, mert nem jutott eszembe, h itt írta valaki. Azért jó látni (főleg ezen a fórumon), h vannak még jóérzésű emberek.
2021. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
3/7-es vagyok. Nem hagyott nyugodni a dolog, így miután írtam, én is megkérdeztem tőle, hogy segíthetek-e valamiben és ugyanazt a reakciót kaptam.. heves fejrázás szó nélkül. Majd mikor tovább firtattam mérgesen hátrált.
2021. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2021. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!