Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emberek hangjának leutánzása...

Emberek hangjának leutánzása hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Rákerestem neten, hogy ennek hogyan lehetne neki állni, de nem igazán adott ki semmit rá. Sőt legtöbbször nem is azt dobta be amit akartam csak hangutánzó madarakat meg szavakat és már nemtudom mit kéne beírjak.

Régóta érdekel, magam és más szórakoztatására, hogy lemásolnám mások hangját.

Tudom ez hosszú folyamat, de szeretném kitanulni. Még viszonylag fiatal lány vagyok és jóltudom utánozni az ismerőseim beszédstílusát, hanglejtését. Szeretném a hangjukat is lemásolni. Ha valaki tud erre oldalt vagy tippet, akármi, ne tartsa magában!

Köszi.



2021. febr. 10. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez leginkább veleszületett adottság kell. Az is fontos,hogy jól mefigyeld a hangját annak akit szeretnél utánozni.Ha ehhez még gesztikulálni is tudsz,akkor nagyobb lesz a sikered. Sajnos már nen élnek, de a mai napig is tudom utánozni Abody Bélát,Csortos Gyulát,Kabos Gyulát,Rátonyi Róbertet és Márkus Lászlót.
2021. febr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És tippet tudsz adni? Sajnos nemigazán tudom lenne e tehetségem hozzá, ha nemtudok nekiállni.
2021. febr. 11. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem,én is csak véletlenül jöttem rá,hogy sikerült utánozni azokat akiket említettem.
2021. febr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!