Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg se próbáljak felvételizni...

Meg se próbáljak felvételizni a Kőbányai Zeneakadémiára ha klasszikus hangképzést tanultam eddig, illetve klasszikus hangom van?

Figyelt kérdés

Ez az álom sulim, de sajnos elcsesztem hogy zeneiskolába kezdtem el tanulni éneket, ahol megtanították a klasszikus hangképzést. Kikértem pár énektanár véleményt, akik azt mondták hogy átprogramozni marha nagy szenvedéssel járna és hát célozgattak rá hogy nem érné meg.

Szerintetek át lehet alakítani a klasszikus hangképzést, könnyűzeneire? Illetve ezzel a hangképzéssel inkább meg se próbáljam a sulit?


Kérem csak azok válaszoljanak akik valamilyen szinten otthon vannak a témában



2021. febr. 11. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne.
2021. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod. Az éneklés ugyan az, ugyan azokat a hangokat fogod kiénekelni. Nyilván extra dolgokkal, például hörgés, scream, rekesztés, meg ilyenek ne próbálkozz, de például pop dalokat simán el fogsz tudni énekelni.
2021. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha privátban küldesz egy rövid felvételt a hangodról, meg tudom mondani hogy mennyire reménytelen átképezni.
2021. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!