Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen eddig ez a történet?

Milyen eddig ez a történet?

Figyelt kérdés

Már lassan a végét írom, de egyre inkább azt veszem észre, hogy csak magamnak írom ezeket, hiszen nincsen túl nagy megtekintésszám, ami nem is probléma, mert nagyon élvezem ezt írni, viszont semmi visszajelzést nem kapok arról, hogy egyáltalán jó-e amit csinálok.

Ha valaki beleolvasna, azt nagyon megköszönném :3

[link]



2021. febr. 12. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is a párbeszédekhez:

[link]

A kötőjel, gondolatjel miatt.


Ha a történetet múlt időben írod, akkor maradj is abban. Mert itt volt, az az "emelem" szó, de múlt időben folytattad a többit, szóval válaszd ki, hogy melyikben írod, és akkor tartsd magad ahhoz.


Az a rész, amikor Oli és a főszereplő találgatni kezdték, hogy mit akarnak a szüleik, egész aranyos volt :D


Viszont itt is:

"...tátotta el..."

"...kapok..."

"...kérdezzük..."

Jelen és múlt idő közt ugrálgatsz.


Az első fejezetben volt még néhány hiba (elírás, helyesírási), ezeket nem szeretném külön taglalni.

De amúgy egész olvasható.


Nekiugrok még a második fejezetnek.


"ugyan olyan" ugyanolyan

Ha valamiről nem tudod, hogyan kell írni, nyugodtan írd be a keresőbe, hogy "XY helyesírása" és kidobja. Én leginkább az "e-nyel.hu"-t kedvelem.


"leges legjobb" legeslegjobb


Mr. Tökély - Mr. Tökhülye, ez tetszett :D


Most felsoroltál körülbelül öt embert. A nevekből nem jegyeztem meg túl sokat. Az maradt meg, hogy szőke hajú és kék szemű Mr. Tökély (Alex) és a húga, akinek elfelejtettem a nevét. Aztán tudom, hogy volt egy Sarah és egy Benjamin. Akik angolok és vörösek. Nem tudom, tényleg így írtad-e le őket, mindenesetre nekem ez maradt meg.

A kinézetüket valahogy bele lehetne építeni a történetbe. Vagy leírhatnád kicsit a képet, amit Sarah kirakott. Ebbe is belecsempészve egy kis leírást.


Még így a végére annyit, hogy ne legyen az összes srác nagyképű és vicces. Végül is lehetnek, de legyenek egyedibbek. Ne vonzódjon mindhárom (vagy négyen vannak?) srác a főszereplő csajhoz. Valamiért legyenek egyediek, legyen saját személyiségük, ami már a kezdeteknél megmutatkozik.


Remélem, segítettem.

Ha bármi érdekel még, nyugodtan kérdezz!

2021. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült csak a 6. részig olvasni. Amit az előttem szóló is írt, hogy a múlt idő keveredik sok helyen. A neveket mindenhol nagykezdőbetűvel írd. Nálam nem igazán jött át, hogy mitől van vége egy résznek,és mitől kezdődik egy új. Az egész nekem inkább "folyamatosnak" tűník,mint részeknek. A részeken belül is "érdemes" legalább nagyvonalakban követni az általános 3-as tagolást, és ha már így részekre van vágva akkor érdemes minden részt valahogy lekerekíteni. Ha meg a részek így folyamatosak akkor nem kell őket részekre osztani. Szerintem jó pár helyen simán egybe jobb lenne. Ha lesz tovább időm még olvasgatom.
2021. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem számítottam rá, hogy ilyen hosszú kritikát is kapni fogok, de hatalmas segítség és löket volt #1 válasza, hogy a jövőven mikre figyeljek jobban<3
2021. febr. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!