Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az szabálytalan lenne, ha egy...

Az szabálytalan lenne, ha egy másik felhasználóról tennék fel kérdést?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2021. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek megmagyaráznátok? Első, szerinted miért nem? Második, szerinted miért igen?
2021. febr. 13. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
(k) Tilos más Felhasználó vagy a WebMinute Kft. alkalmazottja vagy megbízottja szerepében feltűnni (pl. hasonló vagy összetéveszthető felhasználónéven bejelentkezve), tilos közszereplők, jogi személyek nevének megadásával regisztrálni; tilos más felhasználói fiókot használni (például családtagokét, vagy barátokét) a rendszerből történt kitiltást követően. Tilos több felhasználói névvel fórumozni, ezzel a többi Felhasználót megtéveszteni.
2021. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj de én nem úgy értem! Hanem hogy megkérdezzük, hogy például Favagyok92 miért nem válaszol a privát üzenetekre?

Ezt a nevet csak kitaláltam, nem hiszem, hogy létezik.

2021. febr. 13. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt is törölni fogják, mivel személyes üzenetküldésre/információszerzésre használod a kérdéskiírást (+ felfeded más felhasználó azonosítóját) és nem valós kérdést teszel fel.
2021. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem mostmár, köszönöm mindenkinek!🙂
2021. febr. 13. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer úgy tettem fel kérdést, hogy "hova tűntek ezek az idegesítő felhasználók"? Neveket nem írtam. Aztán törölve lett így is, arra hivatkozva hogy más felhasználóról nem szabad kérdést kiírni.
2021. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!