Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek edzőterembe menni az...

Félek edzőterembe menni az emberek miatt.Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Holnap fogok menni és eléggé tartok hogy mit fognak szólni az emberek.Van egy fiu gang akiket nagyon nem birok és ők se engem,és ők is járnak.Félek belekezdeni nemhogy ott lesznek és elkezdenek beszólogatni vagy valami.Kis városban élek és itt mindennek hire megy és ha valaki nem profi valamiben akkor jaj az milyen gáz stb.Tudom hogy valahol el kell kezdeni és hogy idővel belejövök de 100 as hogy az lesz hogy megyek suliba a folyosón és beszólnak hogy mivan edzőterem vagy valami ilyesmi.Kifelé azt mutatom mindenkinek hogy leszarok mindent és mindenkit de közbe meg k*rvára bevagyok szarva.Mit tehetnék hogy ne izguljak ennyire?Egyébként van akivel menjek és aki segít,ő 5 éve jár

2021. febr. 14. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nyitva edzőtermek? o.O

Egyébként egyszerűen áthidalható a probléma ha otthon edzel. :D

2021. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott van, hogy másoknak szeretnél megfelelni. Magasról és vastagon!...
2021. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

'megyek suliba a folyosón és beszólnak hogy mivan edzőterem'

XD Hát én nem igazán tartanék az olyanoktól, akik olyan beszólásokat mondanak, hogy 'mivan edzőterem'.

2021. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy acélgolyós CO2 légpisztolyt és ha el kezdenek beszólogatni lőjj a lábuk a egyet

Csak viccelek

Nem kell tartanod tőlük

Egyébként mióta járnak oda

Úgy értem hogy már sok az izom rajtuk?

Mert ha igen akkor símán ki lehet ütni őket

2021. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ma voltam és egyáltalán nem volt mitől tartsak.Nagyon közvetlen és segítőkész volt mindenki
2021. febr. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!