Van ilyen hely?

Figyelt kérdés
Ahol nem köteleznek a koronavírus vakcinákra és szabadság van. Ahol nincs kijárási korlátozás és nem ment még az emberek agyára ez az egész baromság.

2021. febr. 15. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Svédország, csak ott megkukiznak a négerek.

Fehéroroszország, csak ott megkukiz a rendőrség.

Új-Zéland, mert ott már hivatalosan befejezték az egészet. Talán ott nem kukiznak meg.

2021. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ja,qrvára fárasztó már.Megértem,én is ezt érzem.Felfújták az egészet mint egy lufit.Az influenza áldozatairól egy hír kocka sem volt...
2021. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Tanzánia. Itt egy videó egy ottani szilveszteri buliról:


[link]


Magufuli elnök nem dőlt be a globális átverésnek :)

2021. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

amiket tudok:

Fehéroroszország (bár nem demokratikus, Lukasenka már öreg és lehet hogy már nem tart soká az ottani diktatúra)

Svédország nem jó, a hirekben ott volt hogy ott is bevezetik az immunitás utlevelet.

Új-zéland megfelelő, Ausztráliával karöltve de az oltást valószinű ott is tukmálni fogják.

Brazilia jó hely még, mert az elnök kitart amellett hogy a korlátozások hülyeség, az oltás meg krokodillá változtathat.

Az USA bizonyos államai is jók ott ugyebár a szövetségi kormány által fenntartott épületeken kivül mindenhol a kormányzók határozzák meg kell-e a maszk és , hogy lesz az oltás, és a piros államok többsége a korlátozások ellen van pl a Suberbowlt is simán engedték maszk nélkül meg minden. Ezen Biden sem változtathat hiszen csak a szövetségi kormány épületeire van ilyen szempntbol hatásköre.


Ezen kivül a távol-keleti országok egy része (Japán, Dél-korea, Taiwan) nem hoztak lezárásokat, ők másképp csinálják az oltásról viszont nemsokat tudok onnét.


vagy a kis csendes-óceáni szigetországok akik a vilgtól nagyrészt elszigeteltek.



ja én is unom ezt az egészet, már keresem hogy hogy tudnék kibújni ezalól, és hogy hol lehet majd ezt-azt csinálni oltás nélkül.

2021. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez elhagynod az országot. Állj ki te is az igazadért. Oltásmentes no-go zóna.
2021. febr. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4vagyok. Amúgy ebben az országban is megteremthetünk mindent ehez. Csak kell csinálni magunknak oltásmentes mozikat, éttermeket, kocsmákat, szállodákat. És jónapot.
2021. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 De szupi lenne. ;) Erre mondtam a no go zónát. :)
2021. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom mindenki figyelmébe: [link]
2021. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!