Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért édes valakinek a csókja?

Miért édes valakinek a csókja?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmi kapcsolatom, semmi érzelem nincs benne. Mégis, több ember után ő az első, akinek marha édes csókja van. Ez mitől lehet? Kétlem, hogy azért, mert valami édeset eszik mindig előtte.. Ő is érzi ezt a finom és édes ízt vagy csak én érzem ilyennek?

2021. febr. 17. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Nyelv és ízlelés biológiai felépítése nagyon fontos.

Az édes érzékelők legsűrűbben a nyelv első részén (nem a hegyén) helyezkedik el. Ha ezeket az érzékelőket izgatod, az idegrendszeredben az édesség érzetért felelős idegeket fogja stimulálni.

2021. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*lány vagyok
2021. febr. 17. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem fordítod komolyra ezt a kapcsolatot. Ha nimfomániás vagy megértem de amúgy értelmetlen alkalmi kapcsolatként húzni halasztani.
2021. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nem szabad és nem szeretné egyikőnk sem. De most kifejezetten az édes íz oka érdekelt volna:D
2021. febr. 17. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem szabad? Csilicsali Aladár a barátod? Te kis huncut :D
2021. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Plósz János válasza édes szájíz témában


A folyamatos édes íz érzését több kórállapot okozhatja. Ideggyógyászati vonatkozásban speciális epilepsia, esetleg stroke maradványa, a szaglóhám károsodása (ez az Ön esetében a dohányzás illetve a tartós orrcsepp használat miatt kézenfekvő lenne) eredményezheti. Okozhatja krónikus gyulladásos folyamat az arcüregek területén, de akár reflux betegség is. Tehát a javaslat: neurológiai, fül-orr-gégészeti és gastroenterológiai vizsgálat javasolt.

2021. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tessék olvasgatni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valakinek "édes" a csókja, átvitt értelemben szokták használni. Ha tényleg édes ízt érzel, akkor cukrot evett előtte. De hogy lehet megcsókolni valakit, akit nem szeretsz??? Én undorodnék egy idegen férfit megcsókolni.
2021. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak családban vagy hajlandó csókolózni?
2021. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!