Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Armyk! Mi a véleményetek...

Armyk! Mi a véleményetek arról hogy a BTS tagjai 30 éves korukig megússzák a katonaságot?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 21:15
 1/3 anonim válasza:

Jó is a katonaág, meg nem is.

Seggbebaszással indítani a napot élmény, de a hajam hiányozna.

2021. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hivatalos? Nem visszautasították? Bocsi, lehet le vagyok maradva.


Ha igaz, a karrierüknek csak jót tesz, remélem nem egyesével vonulnak majd be. Mostanában egyre felkapottabbak, ha Jin vagy Yoongi mostanában vonulna be, nem hiszem, hogy pozitív lenne.

A többi bandával szemben nem igazán fair... Igaz, ők a legismertebbek, de szerintem nem nagyon kéne kivételzni. Bár én ezt az egész bevonulós dolgot ellenzem, de Dél-Koreában biztos máshogy állnak ehhez.

2021. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tisztelem, hogy egyáltalán elmennek. Meg volt adva a sikeres eredményeik miatt az esély nekik, hogy egyáltalán ne kelljen menniük (pl. olimpikonoknál is így van ott), de ők úgy gondolták, így is mennek. Persze az is benne van, hogy nagy utálatot kaptak volna, ha nem mennek (kivételezésnek gondolták volna az emberek).
2021. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!