Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok ilyen idézeteket? :)

Írnátok ilyen idézeteket? :)

Figyelt kérdés

Angolul lenne a legjobb, de írhattok magyarul is🙂 És ne olyat mint pl az hogy “A barátok olyanok mint a csillagok...”, hanem valami mélyebbet, szívhez szólóbbat.

Köszönöm, ha írtok❤️



2021. febr. 19. 02:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy legjobb barátságról szóló idézetek:) Egy picit ilyen Tumblr beütésű is lehetne:)

17/L

2021. febr. 19. 02:57
 2/6 anonim válasza:
100%
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down.
2021. febr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Aorta"


Nem mély, de szívből jön!


"Én ások, te ásol, mi mind ásunk!"


Nem szívhez szóló, de nagyon mély!

2021. febr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátaimtól ments meg Uram, ellenségeimmel elbánok magam is! :-)
2021. febr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég mély, ám nem túlzottan szívhez szóló:

"Könnyebb meghalni egy barátért, mint olyan barátot találni, akiért meghal az ember!"

2021. febr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem tudok angolul. A rózsa csak egyszer nyílik És elhervad azután. Szeretni csak egyet lehet, Tiszta szívből IGAZÁN!

Amikor megszülettél, azt mondták esette az eső, de nem esett csak Jézus sírt, hogy elveszítette legszebb angyalát. Azt tanultam, hogy egy nap 24 óra, egy óra 60 perc. Azt nem tudtam, hogy egy másodperc nélküled maga az örökkévalóság.

2021. febr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!