Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben különbözik a két fonal?

SAMpernatural kérdése:

Miben különbözik a két fonal?

Figyelt kérdés

Az Alize Cotton Gold fonal, Schachenmayr Catania Originals és a Schachenmayr Soft & Easy fonalak közt mi a különbség?

Úgy értem ,hogy igen igen leírásokat látok, de élőben a mi a tapasztalat róluk, mert nem tudok elmenni üzletbe és összehasonlítani őket sajnos.

Érdekelne hogy melyiknek jobb a tartása? Milyen a színvilága?

Cataniát már volt szerencsém használni, de a a többit még nem ,és nem akarok csak 1-1 darabokat rendelni...



2021. febr. 19. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom
2021. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem cotton gold a kedvenc amigurumihoz, de minden máshoz is. Sokkal puhább, mint a Catania. Figuráknál nekem a cataniatol gyorsan megfájdul a kezem, nagyon merev, nehezebb vele dolgozni. De van amihez meg az a szép :)

Cotton goldból nyugodtan betárazhatsz. Sokoldalú fonal, kellemes vele dolgozni, én a színeit is nagyon szeretem. A petróleum valami csuda. Nagytesója, a cotton gold plus is szuper, nekem most az a kedvenc.

Soft & easyt nem ismerem

2021. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, és szerintem veszek is majd pár Alize fonalat
2021. febr. 20. 13:21
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem a Catania a kedvencem és nem fájdul meg a kezem tőle. Csak az a baj vele hogy olyan sok szép gyönyörű szín van belőle hogy nem tudok néha választani hogy milyen árnyalatúval dolgozzak.



Azóta sikerült már dolgoznod valamelyikkel?

2021. nov. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!