Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamionozás szempontjából...

Kamionozás szempontjából melyek a legveszélyesebb európai országok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
A kelet európai országok. Románia pl.
2021. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ukrajna, Olaszország.
2021. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Spanyolországról meg Angliáról hallottam rosszakat eddig.
2021. febr. 21. 15:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
franciaorszagot se hagyjatok ki, na meg belgiumot. De itt inkabb csak az autopalyak parkoloi veszelyesek a sok tolvaj meg a bevandorlo miatt. Amugy sokan meg azt mondjak hogy a kelet a nephiedelemmel ellentetben biztonsagos (na nem romania meg bulgaria)
2021. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Cseh
2021. márc. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kisteherrel szivattyúval járnak gasolajat csórázni!
2021. márc. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
cseh? hát nem tudom, elég vadnak meg szovjetesnek tűnik az egész ország, meg szlovákia is ilyen, de kétlem hogy csinálnának veled bármit is. Gondolj csak arra hogy Magyarország is látszatra ilyen, de ha nem ózdon a semmi közepén parkolsz le, akkor azért itt se nyúlnak hozzád... Ellenben ott van Anglia, ahol még az őrzött parkolóban is felvágnak meg lerabolnak. Habár hallottam csehről is már ilyet, hogy őrzött parkolóban lepakolták a tv-ket, de tudod, ez az "ismerősöm mondta hogy az ismerősének az apjának a gyerekének a kiskutyájának a haverja mondta..." dologgal kapcsolatban azért érdemes szkeptikusan hozzáállni. Lengyel furgonosokról is terjengenek mendemondák, hogy ők szívják le az üzemanyagot, de látni még nem láttam soha vagy hallani hogy valakivel konkrétan ilyen történt volna
2021. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ózdon nem nyúlnak hozzád, itt ez nem divat!


Tutti hidd el, itt élek 30 éve!

2021. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
való igaz nem parkoltam ott soha, de amikor arra jártam, pl Püspökladányon amikor átmentem azért imádkoztam itt le ne robbanjak, mert mindenhol csak romákat láttam, romos házakat, és úgy éreztem még a csontjaimat is elvinnék a kutyáknak... Mondjuk olyat hallottam, hogy felborult arrafelé egy kamion, talán cukrot vagy ilyesmit vitt, pár órára rá már hűlt helye volt az árunak :D
2021. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból?

Kirablás: Anglia/Francia. Engem Keleten sose csesztetett senki.

Közlekedési baleset: Románia. Többször majdnem ott hagytam a fogam.

Bírságolások: Svájc/Angol. Minden pitiáner hülyeségbe belekötnek.

De például Oroszországban, ha lerobbansz halálra fagysz mire jön a segítség :)

2021. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!