Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválás segítség?

Tetoválás segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tetoválni szeretnék a bal alkaramra egy WASD billentyűzet kombinációt, viszont az aljára szeretnék, vagyis jobban mondva a billentyűkből áramkör vonalakat, végükon ponttal. A problémám hogy ilyent sehol nem láttam (kivéve a fejemben :)) ). Esetleg a tetováló illetőnel kerhetnek egy általa készített rajzot? Vagy nekik direkt én kell vigyem azt amit szeretnék?

2021. febr. 23. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kívánni is.
2021. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt meg gondolom nem helyébe készíti el, időben kellene szóljak. Mondjuk engem csak az érdekel ha van lehetőségem ezt kérni, vagy ez szalon függő?
2021. febr. 23. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb művész tud rajzolni. Bemész elmondod mit szeretnél, megmondja az árát, pacsi, megrajzolja, véleményezed, javítja, véleményezed, felvarrja.
2021. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja hogy ez így megy, elnézést eddig még nem volt/nincs tetovalasom. Vagyis akkor rajtam készül el egy vagy több próba, majd utána jön a véglegesítés.
2021. febr. 23. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nem rajtad. Papíron, ceruzával. Mint egy rajz. És ha megvan a végleges, az kerül rád.
2021. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!