Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom számítógép képét...

Hogy tudom számítógép képét tükrözni a smart TV Chromecastjára?

Figyelt kérdés
Chrome böngészőböl át tudom tükrözni a böngésző lapját mást nem lehet? Pl számítógépről filmet akarok tükrözni a TV-re.
2021. febr. 23. 17:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Már meg van hogy kell most az a bajom hogy kb 5 fps el viszi át a képet akadozva a hang meg nem is ott jár. Az a baja hogy gyenge a Wi-fi jel mert a másik szobában van a TV?
2021. febr. 23. 17:48
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam feltöltöm youtube ra private videoba és TV röl mengézem de utánna olvastam úgy is copyrightos... Pendirve ra rakom 10 másodperc után megáll rajta a kép a hang meg megy tovább.
2021. febr. 23. 18:02
 3/3 toncsi64 válasza:

Nem mindent értettem a kérdésből, de azért válaszolok :)

Én egész egyszerűen egy HDMI kábellel összekötöttem a TV-t a PC-vel és tükröztem a képernyőt. Szerintem ez a legegyszerűbb és a legbiztosabb megoldás tekintve, hogy a PC/Laptop egy megfelelő programmal (VLC) - mondhatni - mindent lejátszik. Az "akadozást" okozhatja a túl nagy felbontás vagy méret, mert a tapasztalataim szerint a TV-k képességei e téren azért korlátozottak. Gondot jelenthet még a pendrive "sebességbeli" (írás/olvasás) képessége.

2021. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!