Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a fociba a les?

Mit jelent a fociba a les?

Figyelt kérdés
Valaki légyszi leírná nekem részletesen?

2021. febr. 24. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor a labda elrúgásának pillanatában egy támadó játékos az összes védekező mezőnyjátékos (azaz a kapus nem számít) előtt helyezkedik el és a labdához hozzáér, vagy hozzá akar érni - aktívan a játékba avatkozik. Akkor is les, ha a labda elrúgása után visszatér egy védekező játékos mögé, illetve nem les, ha az elrúgás pillanatában védekező játékos mögött volt, de utána a megkapott labdával elé megy, vagy a labda kerül elé és azt a támadó hamarabb éri el. Nem les továbbá semmilyen esetben sem, ha a támadó védekező játékostól kapta a labdát.
2021. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. febr. 24. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy, sosem fogod érteni. :)
2021. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Férfi vagyok, én sem értem, de nem is izgat.
2021. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég nehéz szabály...
2021. febr. 25. 07:15
 7/8 anonim válasza:
Én nő vagyok és értem a szabályt. It't not rocket science!
2021. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A labda elrúgásának a pillanatában a támadó játékos a legutolsó 2 védekező játékos mögött kell elhelyezkednie. (1. A kapus) Ha a labdát a támadó játékos hátra felé passzolja akkor sincsen les.
2021. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!