Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csoportváltási nehézségek...

Csoportváltási nehézségek munkahelyen belül, megoldható?

Figyelt kérdés

Hali.

Felmerült bennem, hogy csoportot szeretnék váltani. No persze tudom hogy nem olyan egyszerű, de elhatároztam magam, és szeretnék lépni ez ügyben. A csoport ahova szeretnék átkerülni egy ismerősöm csoportja, ő mondta hogy próbáljak meg szólni a műszakvezetömnek, csoportvezetőmnek. 2 hete hogy jeleztem feléjük, de csak annyit mondtak hogy várjak míg kapunk a helyemre embert. A cèg igencsak emberhiányban szenved, ezért egyértelműen a helyemre nem adnak embert. Felmerült az embercsere lehetőség, de ez is el lett vetve, ugyanis elvileg nem tudnak hozzám hasonló dolgozót adni a helyemre...

Én menni szeretnék de nem engednek. Felmondani nem szeretnék. Kitől tudnék még esetleg segítséget kérni?

Köszi előre is a választ.



2021. febr. 25. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont attól, akit a haverod mondott.

Megkérdezed, hogy van-e rá lehetőség. Ennyi. Ettől nem leszel kirúgva. Max azt mondják nincs. Akkor vissza kérdezel, hogy és később lesz-e.

2021. febr. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!