Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kecskeméti...

Mi a véleményetek a Kecskeméti KO autósiskoláról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég jelentkeztem a Kecskeméti KO autósiskolához B kategóriás jogosítványra. Érdekelnének a vélemények és a tapasztalatok. Válaszokat előre is köszönöm és köszönöm, ha elolvastad.

2021. febr. 26. 19:21
 1/2 anonim válasza:
100%
Ismerősi körünkben nagyon sok rosszat hallottam rola. Minden aprosagert buktatnak. Párom Csontos Gyulanal volt,ha vegre elkezdem a jogsit,en is hozza megyek majd
2021. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Haat, igazából van egy két jo oktató, másik része barom a többit meg nem ismerem, de szerintem mindenhol ez az arány. Ez én oktatom pl nem volt túl türelmes voltak és nézet eltereseink, már utaltam azt a f@szt, aztán másodjára sikerült atmennem. Először amiért nem sikerült az az volt hogy, állítólag ki gyűlt a hiba pont.....aztán volt a viztoronynal mikor meg lámpás volt, tudod az aluljaronal, ott én pont a korutrol jöttem és meglassitottam! De nem álltam meg mert sárgán villogtak a lámpák, és utánna eszrevettem hogy elsobbsegem van aztán mikor indultam volna akkor szólnak hogy akkor segítenek mert a viszganak vége, amúgy rohadt érdekes volt hogy az utolsó 5percben sikerült megbuktatni. Aztán másodjára sima volt, bar parkolásnál ott hummogott a kreten, de amúgy másodjára nagyon jól megcsináltam aztán nem tudtak megbuktatni. De amúgy második vizsga elején, a vizsgaztato kéri a papírokat, és mondja hogy “látom meg nincs elsősegély kártyád, akkor meg raerne átmenni” na ekkor aztmondtam magam A-ban hogyha most megint megbuktattok biztos hogy feljelentelek. Rohadtul ideges voltam abból a szempontból hogy ha félre állítottak volna biztosan elkezdek ugatni. Amúgy volt pár ilyen közbe hogy kisoroltam vagy ilyesmi és kicsit bele húztam mert máshogy nem tudtam volna elkanyarodni aztán megint sziszegtek, de ha meg megvárom míg elmegy mindenki és utánna sorolok at akkor az lett volna a baj mert hogy feltartom a forgalmat. Meg olyanokba szóltak bele hogy kezdőként néztem hogy mi a f@szt képzeltek, és most is úgy gondolom mivel nagyon csak le akartal húzni a patkányok...
2021. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!