Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az unokatesóm (4 éves) mindig...

Az unokatesóm (4 éves) mindig az ölembe MÁSZIK a hajamat babrálja, meg úgy átölel h már tökre idegesít. Folyton nem tudom mit csináljak h, , békén hagyjon"? (14L)

Figyelt kérdés

mert jólvan valakinek ez cuki de engem idegesíííít!

folyton leégek mert csak mászik a rokonok röhögnek,és nem tudom mit tegyek h többet ne csinálja ezt,békén hagyjon..

léci segítsetek!!


2010. aug. 17. 23:06
 1/6 rebel174 ***** válasza:
Legalabb szeret!
2010. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy nem tépi a hajadat, meg ütöget.
2010. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy így szeret!Képzeld el milyen lenne,ha ütne-vágna karmolna non-stop,meg valami hülyeséggel idegelne egész nap.Szeresd te is,neki se mindegy,mit kap a szeretetéért cserébe.Mások előtt pedig ne szégyelld,lány létedre felnőttebbnek nézel ki,ha tudsz bánni egy gyerekkel(hiszen belőled is anya lesz egyszer!)Nem szégyellnivaló,ha más(akár egy kicsi gyerek)valami szeretnivalót talál benned.Neked is rosszul esne,ha valakit szeretni,ölelni akarnál,ő pedig ellökne magától...
2010. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen... Hogy lehet valaki lány létére ennyire gonosz egy gyerekkel? Borzasztó.
2010. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Add nekem, ha téged ennyire idegesít... Szegény kisgyerek... De most komolyan, hogy érted azt, hogy "folyton leégek"? Nem értem, miért leégés az, ha szeret egy kisgyerek?
2010. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vonzódik hozzád,dugni akar veled.
2010. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!