Ezt megtehetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindig is nagy álmom volt egy lakókocsival járni a világot a gyerekeimmel. Eléggé spirituális lélek vagyok és szeretnék kiszakadni a mátrixból:D Viszont ha a gyerekeim nagyobbak lesznek, nem tudom, hogy az iskola kérdés mennyire fog ennek keresztbetenni. Még nincsenek gyerekeim:D de előtte minden ilyesminek szeretnék utánajárni. A világnézetem, habár más, de nyilván nem szeretném, ha a gyerekeim analfabéták lennének. Az alapokat megtanítanám nekik, csak nem tudom ez mennyire törvénybeütköző.

2021. márc. 1. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha már lakókocsival járod ezt a göthös világot, akkor mit foglalkozol a törvénnyel? 😀
2021. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán foglalkoztatna, csak nem szeretném, ha esetleg a jövőben emiatt elvennék majd a gyerekeimet.
2021. márc. 1. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal van olyan, hogy magántanulói státusz, bár nem ismerem a feltételeit.
2021. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőségeid szerintem:

- Csak néha mennél utazgatni a lakókocsival, egy évben 1-2x, addig meg lepasszolnád a gyerekeket valakihez /nagyszülők pl./. Továbbá ehhez olyan párt is kellene találni, aki vevő az ilyenre... már ha egyáltalán őt is magaddal vinnéd XD.

- Élhetsz így életvitelszerűen is, alkalmi munkákból éldegélve, a világot járva. de akkor a törvények miatt ne vállalj gyereket, mert a kettő együtt jogilag nem fér össze, és könnyen börtön a vége a mai világban.

- Vagy olyan országot keresel, ahol az emberek afféle törvényen kívüli életet élnek, és hagyománya van az otthon tanulásnak, nincsenek ilyen 'kötelességek', stb.


De ha van kérdésed vagy szeretnél erről beszélgetni, írj privátban, mert ezen én is sokat filóztam már :D.

2021. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!