Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki fordította a Spongyabobot?

Ki fordította a Spongyabobot?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki, pontosabban kik fordították le a Spongyabobot. (Nem a filmeket, magát a sorozaton.) (Azért mondom többes számban, mert gondolom több fordító is dolgozott a sorozaton, figyelembe véve, hogy pl sok név változik)

A neten erröl semmit nem találtam, pedig nagyon sokáig kerestem. A válaszokat elöre is köszönöm!



2021. márc. 1. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy rész végét és ott kell legyen stáblista elején/végén
2021. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megtettem, de bemondanak egy csomó nevet és nem mondják el, hogy mit csinált az adott személy. Az újabb részeknél meg már egyáltalán nem mondanak be semmit.
2021. márc. 19. 21:23
 3/4 anonim válasza:
Spongyabob hangja az 1 és 2.évad-ban Minárovits Péter, a 3.évad-mai napokig Baráth István, és az 1.évad texas/sétafika újraszinkronizált verziójában is Baráth istván
2023. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy ki a szinkronhangja, hanem hogy ki írt a magyar szöveget.
2023. aug. 30. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!