Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan könnyebb elfelejteni?

Hogyan könnyebb elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt nem régebbin egy fiú barátom akivel összevesztem 3 hónapja és az a probléma hogy nem tudom elfelejteni. Egyébként jól kijöttünk meg nem is, bár az eléjén az fura volt mikor mondta hogy találkozzunk és én mondtam hogy nem mert ekkor még következett a tél, és sértésnek vette hogy akkor így nincs értelme mert később sem fogok vele találkozni. Ezt valahogy utána tisztáztuk de aztán voltak humoros beszólásai amit legalábbis ő annak gondolt de számomra nem volt az. Aztán elmondta hogy többet érez én meg mondtam nem tudok többet barátságnál, és ekkor elég negatívan kezelte pedig én elmondtam neki szépen. És ott jöttek nála a sablon szövegek. Hogy én sem voltam neki az esete csak nem mondta meg neki más alkatú lányok tetszenek. Ez őszintén mondva itt elég rossz volt hogy ezt mondta. Aztán már így a vége fele depressziós gondolatai voltak amiken próbáltam segíteni de ő ennek ellenére is mindig mondta tovább a negatív gondolatokat. Ami számomra kiábrándító volt, és már nem tudtam mit tenni. Meg mikor mondta hogy rájött arra hogy azért keresett lányt hogy ezt a lelki problámáját megoldja vele. Tehát lényegében egy szemeteszáknak nézett és utólag jöttem rá hogy miért is húztam idáig.Most a kérdésem az hogy ez most elég rossz hatással lett rám és olyan furán érzem ez miatt magam hogy bele mentem ebben az egészbe igaz vége de nem kellett volna. Hogyan felejtsem el hogy ne agyaljak ezen?
2021. márc. 2. 00:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Apróbb helyesírási hibákért bocsi.
2021. márc. 2. 00:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!