Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A telenornál van előfizetésem,...

A telenornál van előfizetésem,csak a járvány miatt nem tudtam fizetni most 60 ezer tartozásom van.Vehetek feltöltő kártyát más szolgáltatótól úgy hogy abból ne vonjanak le pénzt tőlem amit rátöltök?

Figyelt kérdés

le lehet mondani az előfizetésem a telenornál valahogy a járványra hivatkozva?

(nagyon gáz a rendszer,nem elég hogy a munkámat elveszítettem több száz ezres tartozásaim vannak ez miatt)Legalább a kedves kormány ennyiben segíthetne, hogy a számlákat aki nemtudja befizetni,annak ne kapcsolják ki a pl internet ,viz,villany.



2021. márc. 2. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ne nyafogj, a kormány mindent megtesz érted!

Ja, nem Mészárosnak hívnak?

Hát, bocsika, így jártál.

2021. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vehetsz-e feltöltőst mástól, nem tudom.

Az biztos, a kártyára töltött pénzből senki nem von le semmit.

2021. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak 20 éves vagyok,és már tönkre vagyok menve anyagilag ...pedig nem is volt semmim
2021. márc. 2. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ebből is látszik, hogy Magyarország jobban teljesít!
2021. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy vehetsz.
2021. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két külön cég. Egyiknek nem is lesz róla tudomása, semmi köze nem lesz hozzá, nem is fogják számontartani, nem kérdezgetik erről egymást, hogy "nálad is van-e telefonszáma annak az ügyfelünknek, aki nekünk lóg Xezerrel?" Tehát ilyenek nincsenek, ezek tehát teljesen egymástól független; de azért alapból érdemes lehetne megszüntetni azt a számodat, ahol 60ezer minuszban vagy; hogy ne vonogassák tovább; és akkor maradjon csak a feltöltőkártyás. Vagy nemtom, én nem értek hozzá, de hátha meg tudod így is szüntetni, és akkor mondjuk nemtom, hátha megengedik, hogy kérjél tőlük haladékot, csak nehogy kiadják végrehajtónak mondjuk, aki meg még úgyis behajtja rajtad, hogy tényleg nem tudsz fizetni; most nemtom, arra gondolok, hogy nincs-e valamid esetleg amit értékesíteni (eladni) tudnál, hogy annak az árából kifizesd az adósságot ami a szerződés szerint jár a telós cégednek. Én szóval nem értek ezekhez a dolgokhoz, lehet, hogy mégis jobban jársz, ha nem szünteted meg, és partnerük maradsz, és akkor kedvesek lesznek veled, meg még mondjuk a kovidhelyzetre való tekintettel, hogy pl sokmindenkinek most nincs fix munkahelye. De szal akkor lehet, hogy mégiscsak jobban jársz, ha nem szünteted meg, és majd ha lesz lóvéd, akkor befizeted nekik egybe. Vagy nemtom pl esetleg le tudnád-e dolgozni náluk. De mondjuk most asszem, ők se lehetnek nyitva, a takarításra meg nem biztos, hogy szoktak fölvenni külön embert; tehát nem tudom.
2021. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*meg pl ha úgy meg tudsz állapodni velük, hogy ha lecsengett a járványhelyzet, és újra nyitás lesz; akkor beülnél te a kasszához, vagy minek hívják azt, tehát a telóboltban a pult mögé (lehet amúgy h nem kell nekik emberük új, mert amúgy van, akit lehet ha nyitnak mozgósítani); de szóval tehát még ahhoz kellenek pl nemrossz kommunikációs képességek is , tehát ebben nem tudom, hogy te pl mennyire vagy jó. De szóval nem tudom, hogy valahol létezett-e már valaha ilyen lehetőség.
2021. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!