Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohány nélküli vizipipa...

Dohány nélküli vizipipa kiskorunak legális?

Figyelt kérdés
próbáltam utánajárni, de nem találtam igazán semmit erről. egy kiskorú legálisan vizipipázhat ha nem használ dohányt csak ásványi köveket?
2021. márc. 3. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A dohánytermékek illegálisak (bár azzal se foglalkozik senki), ezek az ásványok dohányterméknek minősülnek?? Ha nem akkor lehet.
2021. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dohányt imitáló eszközöket sem szabad használni(azt hiszem. tehát pl nikotin mentes ecigarettát sem lehet) és nem tudom, hogy a nikotin és dohány mentes vizipipa minek számít
2021. márc. 3. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan használhatja, ráadásul legálisan dohányozhat is minden erre alkamas helyen, kénye- kedve szerint...DE!...Itt kezdődik a csavar, mert akkor ahoz előbb be kellene szereznie ami illegális... Ilyenkor is nem kiskorút hurcolják meg, hanem aki kiadja,adja neki a terméket... kivéve ha illegális módon jutott hozzá... Legyen az dohánytermék, elektromos cigi, dohányzádt imitáló e. eszköz, vagy egyszerű cigipapír vagy hüvely... Szóval ha van akkor egye fene, de ugyanúgy a vízipipa mint a cigaretta számodra törvényesen nem hozzá férhető.. S aki azt kiadta neked, vagy a sajátját megosztotta veled azt büntethetik... Röviden... De ez a téma kissé öszetettebb... Ha van kedved és időd, akkor keress utána a: 2012. évi CXXXIV. törvény-nek
2021. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A törvény nem a birtoklást vagy a használatot bünteti hanem a kiskorúnak való értékesítést.
2021. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kiskorúként minket egyszer éjszaka igazoltattak és kipakoltattak a rendőrök, volt nálam egy doboz cigi, kb le se szarták hogy miért van nálam, hol vettem.
2021. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!