Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sinsay oldalon hogy lehet...

Sinsay oldalon hogy lehet megváltoztatni a leadott rendelésben az adataim?

Figyelt kérdés
Úgy adtam meg a telefon számom hogy ott volt hogy +36 és útána nem írtam hogy harminc csak a számokat. Így is tudni fogják ugye? Vagy meglehet változtatni?
2021. márc. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudnák? Csak mobilszolgáltatóknál négyféle előhívószám van, nem valószínű hogy végig fogják próbálgatni. Ez nem is feltétele a kézbesítésnek, csak kényelmi szolgáltatásokat nem fognak tudni használni (futár érkezése előtti hívás, vagy SMS értesítés a kézbesítés napján). Attól még a kiszállítás megtörténik.

Ha még nem fejeződött be a feldolgozás, akkor rendelési számra hivatkozva tudsz nekik szólni (telefon gyorsabb mint az e-mail), hogy javítsák az infót.

2021. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtuk a telefonszámot ami az oldalon volt azt mondta hogy így nem fognak elérni nem igen fogják kiszállítani. Ezért újra rendeltem jól. Egyiket lemondom ha kettő jönne netán ami tuti nem így lesz
2021. márc. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!