Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc honapotok?

Mi a kedvenc honapotok?

Figyelt kérdés
nekem az Aprilis mert akkor szulettem meg amugy is csipom a tavaszt, a nyari honapok es a December

2021. márc. 4. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Március-Április, mert akkor indul be a tavasz, és a jó idő kitart Szeptember végéig.
2021. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3-4-5 és 9-10
2021. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát nekem csak a nyár,,, vagyis május, június, július,augusztus, ez a négy, És igazából a többi legalábbis sose szerettem a telet.. de az ősz/tavasz meg ugy elmegy
2021. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem az augusztus mert nincs se nagyon meleg, se nagyon hideg
2021. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a május, mert akkor már jó idő van és hamarosan jön a nyári szünet, a február, mert akkor születtem és a december, mert szeretem a karácsonyi hangulatot.
2021. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeptember-október

Kellemes idő van, de túl hideg, de túl meleg (az október ebben azért van benne, mert én szeretem, ha kicsit hűvös van)

És azért nem a tavaszi hónapok, mert akkor minden virágzik, és elég erőteljesen allergiás vagyok kábé mindenre :D

2021. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

*se túl hideg, se túl meleg

Autocorrect

2021. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Augusztus. Szünet van, nyár, szeretem a hangulatát.
2021. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!