Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kapok itt az interneten...

Hol kapok itt az interneten olyan oldalt ahol nev nelkul tudok beszelni egy pszihologussal?

Figyelt kérdés

Kérem segitsenek, nagyon szépen kérem, szükségem van egy pszihólógusra. Kérem, könyörgök segitsenek. Félek, és szükségem van segitsegre. Belátom és ez szerintem jó dolog. Sűrgös. Köszönöm. :(:((

Egy elkeseredett lány.


2010. aug. 18. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2010. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, nem dilis, jó tanuló. De nem merek szólni a szüleimnek hogy segitségre van szükségem, mert kicsit intim. :( Szükségem van segitségre.
2010. aug. 18. 19:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány.
2010. aug. 18. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu

azon belül menj az "orvos válaszol"-ra, bal oldalon.

Itt van mindenféle doki, köztük pszichológus is. Lehet nyugodtan kérdezni, többször is. Válaszol pár napon belül.

2010. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is 16 éves lány vagyok ha szükséged van egy "bnő" félére akivel megbeszélhetsz mindent akkor nyugodtan írj
2010. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!