Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma megjelent Várkonyi Andrea...

Ma megjelent Várkonyi Andrea a tévében. Nem vár babát. Megbízható ismerős mondta, hogy lombikoztak a nemzet gázszerelőjével. TV2-s az illető. Andi hasa lapos volt. Ki tudja, hogy mi történt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Akkor meg a Lőrinc hordja ki a babát.
2021. márc. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, de annyi milliárdért még férfi létemre is kihordanék egy babát Lölőnek.
2021. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
46 éves, nem egy friss szervezet, biztos elment a baba.
2021. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
Hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú? MAGÁNÜGY. Ez annyira intim dolog, eszembe nem jutna ilyen kérdést kiírni! Pedig szülésznő létemre én is egy jópár celebbel találkoztam már.
2021. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatú szerettem volna lenni. Kíváncsi voltam/vagyok. Nem gondoltam, hogy itt ez a kérdezéses oldalon baj...
2021. márc. 15. 11:42
 6/8 anonim válasza:
52%
Nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy-e, de nem tudom hogy esne, ha mondjuk az intim dolgaidról kérdezősködnének nyilvánosan.
2021. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Várkonyi közszereplő. Lehetne akár orvos is, de ő szeret szerepelni, ezt választotta. Ha annyira titkolni akarná akkor nem villogna a tv-be a sok milliós gyűrűjével. Én sem szoktam ilyennel foglalkozni, de szerintem ez 10/9 embernél kiverte a biztosítékot.
2021. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ugyanitt gyakorin valaki megbizhato forrasbol tudja h elvetette. Na most meglepodnek ha lombikkal osszehozzak majd elvetetne. Ennyit a megbizhato forrasokrol.
2021. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!